Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi USW-Pro-Max-24-POE
Opis
24-portowy przełącznik Layer 3 Etherlighting obsługujący wysoką moc wyjściową PoE++.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10Gb | 2 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 8 |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 16 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 10 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 112 Gb/s |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 442 x 325 x 44 mm |
| Waga | 5.1 kg |