Producenci
UBIQUITI Przełącznik UniFi USW-Pro-Max-48 48-portowy, warstwa 3, Etherlighting
Opis
Pro Max 48
48-portowy przełącznik Layer 3 Etherlighting z przepustowością 2,5 GbE.
Porty Etherlighting świecą, wskazując lokalizację portu, prędkość/łącze i natywną sieć VLAN/sieć.
- 16 portów 2,5 GbE RJ45
- Porty 32 GbE RJ45
- 4 porty 10G SFP+
- Możliwość zamontowania dodatkowego zasilacza DC
- Zarządzane za pomocą UniFi Network 8.0.24 i nowszych wersji
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 32 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 224 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 166.656 Mpps |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | UniFi Network wersja 8.0.24 i późniejsze |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 100 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | AC/DC 100-240V AC |
| Wymiary | 442 x 325 x 44 mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Pozostałe parametry | Wyświetlacz LCM: 1.3" dotykowy |