Producenci
UBIQUITI Przełącznik zarządzalny Networks UniFi Enterprise XG 24 Switch
Opis
Ubiquiti USW-EnterpriseXG-24 | Switch | 24x RJ45 10 Gb/s, 2x SFP28 25G, L3
Switch Enterprise XG 24 (USW Enterprise XG 24) to w pełni zarządzany, wielogigabitowy przełącznik warstwy 3 z (24) portami 10GbE RJ45 i (2) portami 25G SFP28. USW Enterprise XG 24 jest również wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 1,3 cala LCM, który w zwięzły sposób wyświetla kluczowe informacje o systemie i połączeniach.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP28 | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 290 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 431.52 Mpps |
| Obsługa ramek Jumbo | Nie |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Funkcje L2 |
|
| Funkcje L3 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 100 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | AC/DC, wewnętrzne, 100W |
| Wymiary | 442 x 285 x 44 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|