Producenci
UBIQUITI Przełącznik zarządzalny Uni 28x10GbE 2 x25G USW-PRO-AGGREGATION
Opis
32-portowy przełącznik warstwy 3 przeznaczony do połączeń 10G SFP+ i 25G SFP28 o dużej przepustowości.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 28 |
| Liczba portów SFP28 | 4 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 380 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 565 MB/s |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 100 W |
| Zasilanie |
|
| Wymiary | 442 x 325 x 44 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|