Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy AC AP 3x3 MU-MIMO UAP-AC-PRO
Opis
Punkt dostępowy AC AP 3x3 MU-MIMO UAP-AC-PRO
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | 802.3af PoE, 802.3at PoE+ |
| Akcesoria w zestawie | - UniFi AP ac Pro |
| Kolor | Biały |
| Waga | 450 g |
| Wymiary | 196.7 x 196.7 x 35 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |