Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy Access Point WiFi 6 PRO U6-PRO
Opis
Punkt dostępowy UniFi 6 Pro, WiFi 6, MU-MIMO
Access Point WiFi 6 Pro (U6 Pro) to wysokowydajny, dwuzakresowy punkt dostępowy WiFi 6, idealny do użytku domowego i biurowego. U6 Pro jest w stanie osiągnąć zagregowaną przepustowość do 5,3 Gb/s dzięki pasmom 5 GHz (4x4 MIMO) i 2,4 GHz (2x2 MIMO), co pozwala mu obsługiwać ponad 300 jednocześnie podłączonych klientów, zachowując jednocześnie niezawodne połączenie bezprzewodowe w całej sieci. Może również izolować ruch gości, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo i szybkość. U6 Pro działa również w pełnym 4x4 MIMO z kanałami 160 MHz, aby tworzyć bezprzewodowe łącza nadrzędne o dużej przepustowości i ułatwiać szybszy transfer danych. Zestaw nie zawiera adaptera PoE. Dedykowaną wersją adaptera jest U-POE-AT.
Najważniejsze cechy:
- Dwuzakresowe Wi-Fi 6 (802.11ax)
- Pasmo 5 GHz (4x4 MU-MIMO) o przepustowości 4,8 Gb/s
- Pasmo 2,4 GHz (2x2 MIMO) o przepustowości 573,5 Mb/s
- Działa w pełnym 4x4 MIMO z przepustowością 160 MHz
- 300+ jednoczesna pojemność klienta
- Izolacja ruchu gości, która zwiększa bezpieczeństwo sieci i zmniejsza zatory ruchu
- W zestawie uniwersalna płyta montażowa, płyta nośna i zestaw śrub
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 802.3at PoE+ |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 460 g |
| Wymiary | 197 x 35 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Pozostałe parametry |
|