Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy CPE NanoStation M2 Loco LocoM2
Opis
Antena panelowa o eleganckiej obudowie. NanoStationM jest idealna do zastosowań Point-to-MultiPoint (PtMP) dla wymagających wysokowydajnych urządzeń CPE. NanoStationM posiada konstrukcję CPE, która rozszerzyła globalną branżę bezprzewodowych ISP.
NanoStationM nie wymaga żadnych narzędzi do montażu, aby ją zamonotować na słupie potrzebny jest tylko jeden klucz. NanoStationM można wdrożyć do mostkowania Point-to-Point (PtP), bezprzewodowej łączności z systemem monitoringu wideo lub jako airMAX CPE.
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 8.5 dBi |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 180 g |
| Wymiary | 161 x 31 x 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |