Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy U6-Mesh-Pro
Opis
U6 Mesh Pro
Wewnętrzny/zewnętrzny punkt dostępowy Wi-Fi 6 z 4 strumieniami przestrzennymi, zintegrowaną super anteną i gigabitowym portem przepustowym.
- WiFi 6
- 4 strumienie przestrzenne
- 185 m2 zasięgu dzięki zintegrowanej super antenie dookólnej
- Ponad 250 podłączonych urządzeń
- Zasilanie przez PoE
- Łącze GbE z portem przepustowym GbE
- Uniwersalny montaż na ścianie i słupie
- Odporność na warunki atmosferyczne (na zewnątrz)
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.11ax |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 8 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie | UniFi Network: Version 8.1.127 i późniejsze |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 819 g |
| Wymiary | 343.2 x 181.2 x 60.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|