Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy UniFi Swiss Army Knife Ultra (UK-Ultra)
Opis
- Wi-Fi 5
- 4 strumienie przestrzenne
- Zasięg 115 m z anteną wewnętrzną
- Ponad 200 podłączonych urządzeń
- Zasilany poprzez PoE
- Łącze nadrzędne GbE
- Wszechstronny montaż na ścianie, suficie i słupie
- Odporne na warunki atmosferyczne (wystawione na zewnątrz)
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Zasilanie | 44-57 V DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Kolor | Biały |
| Waga | 173 g |
| Wymiary | 137 x 84 x 34 mm |