Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy Wave-AP-Micro
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 60 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 20 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA2-PSK (AES) |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.3 kg |
| Wymiary | 284 x 156 x 76 mm |
| Pozostałe parametry |
|