Producenci
UBIQUITI Punkt dostępowy WiFi 6 U6-Enterprise
Opis
Wydajny, montowany na suficie punkt dostępowy Wi-Fi 6E zaprojektowany z myślą o bezproblemowym, wielopasmowym pokryciu w środowiskach klienckich o dużej gęstości.
- Obsługa Wi-Fi 6 (pasma 2,4/5/6 GHz)
- Łączna przepustowość 10,2 Gb/s
- (1) port 2,5 GbE RJ45 (wejście PoE)
- Zasilany przez PoE+
- Używaj z naszymi przełącznikami USW Enterprise, aby uzyskać maksymalną przepustowość
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.1Q |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | UniFi PoE switch |
| Kolor | Biały |
| Waga | 960 g |
| Wymiary | Średnica 220 x wysokość 48.1 mm |
| Pozostałe parametry |
|