Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5
Opis
Punkt dostępu AC MESH AP UAP-AC-M-5 sztuk
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 152 g |
| Wymiary | 353 x 46 x 34.4 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |