Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu AC MESH PRO AP 5 sztuk UAP-AC-M-PRO-5
Opis
Punkt dostępu AC MESH PRO AP 5 sztuk UAP-AC-M-PRO-5
Rozwiń swoją sieć Wi-Fi na zewnątrz dzięki punktowi dostępowemu UniFi AC Mesh Pro, stanowiącemu część systemu Wi-Fi Ubiquiti Networks UniFi Enterprise. UAP-AC-M-PRO to wysokowydajny, zewnętrzny, dwuzakresowy punkt dostępowy MIMO 3x3 MIMO, 802.11AC, o prędkości do 1750 Mb / s. Posiada zastrzeżoną, zoptymalizowaną pod kątem MIMO, wszechkierunkową super antenę zapewniającą wyjątkowy zasięg 360 i symetryczną komunikację dalekiego zasięgu do 183 metrów.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 633 g |
| Wymiary | 343.2 x 181.2 x 60.2 mm |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |