Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu CPE NanoStation M5 NSM5
Opis
Punkt dostępu CPE NanoStation M5 NSM5
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 16.1 dBi |
| Kolor | Biały |
| Waga | 400 g |
| Wymiary | 294 x 31 x 80 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |