Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu LiteBeam5AC CPE 16dBi 120 LAP-120
Opis
2x2 MIMO airMAX ac Sektor AP LAP-120
LiteAP ac to ultralekki punkt dostępowy airMAX ac o niewiarygodnej wydajności i destrukcyjnych cenach.
LiteAP ac posiada antenę 2x2 MIMO i komunikuje się z wieloma CPE airMAX ac w obszarze zasięgu 120°.
Synchronizacja GPS
LiteAP TM GPS obsługuje GPS Sync, zapewniając szybsze, bardziej skalowalne sieci klasy przewoźnika, o 90% wyższe niż w konkurencyjnych rozwiązaniach.
Teraz z airOS 8
airOS 8 oferuje zaawansowane funkcje, w tym obsługę protokołu airMAX ac, analizę RF w czasie rzeczywistym oraz całkowicie nowy projekt zwiększający użyteczność.
Lekka i elegancka konstrukcja
LiteAP ac posiada lekką antenę ze zintegrowanym radiem w eleganckiej i bardzo wydajnej obudowie.
Elastyczność instalacji
Wyposażony w swobodę osiowania w trzech osiach, LiteAP ac montuje się w ciągu kilku sekund - bez użycia narzędzi. Do montażu na słupie wymagany jest tylko jeden klucz.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 16 dBi |
| Zasilanie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter |
| Akcesoria w zestawie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter |
| Kolor | Biały |
| Waga | 420 g |
| Wymiary | 452.3 x 78.7 x 54.4 mm |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |