Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu U7 Pro Max
Opis
U7 Pro Max
Montowany na suficie punkt dostępowy Wi-Fi 7 z 8 strumieniami przestrzennymi, obsługą 6 GHz i dedykowanym silnikiem skanowania widmowego zapewniającym Wi-Fi pozbawione zakłóceń w wymagających środowiskach o dużej skali.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3/PPSK) |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 680 g |
| Wymiary | Średnica 206 x 46 mm |