Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu U7-Pro-Wall bezprzewodowy
Opis
Ubiquiti U7-Pro-Wall | WiFi 7, 6 strumieni przestrzennych, uplink 2,5 GbE
U7 Pro Wall to naścienny punkt dostępowy WiFi 7, idealny dla budowniczych domów, oferujący płynne opcje instalacji. Wyposażony w sześć strumieni przestrzennych i obsługę pasma 6 GHz, zapewnia zasięg do 140 m (1 500 ft) i obsługuje ponad 300 podłączonych urządzeń. Zasilany za pomocą PoE, posiada uplink 2,5 GbE. Dzięki opcjonalnym akcesoriom do montażu podtynkowego i stołowego, U7 Pro Wall oferuje wszechstronne zastosowanie, dostosowane do różnych potrzeb instalacyjnych.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11be |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA2/WPA3/PPSK) |
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 580 g |
| Wymiary | 150 x 103 x 36 mm |