Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-IW
Opis
Punkt dostępu Unifi 6 In-Wall 573,5 Mbit/s Biały Obsługa PoE U6-IW
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3) |
| Zasilanie |
|
| Oprogramowanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 460 g |
| Wymiary | 139.66 x 96 x 31.19 mm |
| Pozostałe parametry | UniFi Network Version 6.4.52 and later |