Producenci
UBIQUITI Punkt dostępu Wave 2 AP 4x4MU-MIMO UAP-IW-HD
Opis
Punkt dostępowy In-Wall 802.11ac Wave 2 Wi-Fi UAP-IW-HD
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.3at |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.11ac-wave2 |
| Standardy | 802.3af |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | UniFi Switch (PoE) |
| Kolor | Biały |
| Waga | 210 g |
| Wymiary | 139.7 x 86.7 x 25.75 mm |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |