Producenci
UBIQUITI Punkt dotępowy AP Unifi U6+ (PLUS)2,4/5GHz U6+
Opis
U6+
Kompaktowy punkt dostępowy ulepszony w stosunku do U6 Lite, zapewniający wyższą wydajność i obsługę dwuzakresowego Wi-Fi6. Idealny dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 5.4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 413 g |
| Wymiary | Średnica 160 x wysokość 33 mm |