Producenci
UBIQUITI Punkty dostępu 3x3 MU-MIMO UAP-AC-PRO-5
Opis
Punkt dostępowy UAP-AC-PRO-5 - zestaw 5 szt.
AP UniFi AC Pro wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac, 3x3 MIMO w wyrafinowanym wzornictwie przemysłowym i jest idealny do wdrażania sieci bezprzewodowych o maksymalnej wydajności.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 350 g |
| Wymiary | 196.7 x 196.7 x 35 mm |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |