Producenci
UBIQUITI Punkty dostępu AC AP Long Ran 3x3MU-MIMOU UAP-AC-LR-5
Opis
Punkt dostępowy dalekiego zasięgu 802.11ac UAP-AC-LR - zestaw 5 szt.
AP UniFi AC LR wykorzystuje najnowszą technologię Wi-Fi 802.11ac o wyrafinowanym wzornictwie przemysłowym i jest idealny do wdrażania wysokowydajnych sieci bezprzewodowych na duże odległości.
Innowacyjny projekt anteny
Innowacyjna konstrukcja anteny zapewnia obszar zasięgu symetrycznego łącza dalekiego zasięgu, a zysk anteny AP UniFi AC LR działa lepiej niż jednokierunkowa, wysoka moc nadawania przy podłączaniu odległych klientów.
Skalowalne zarządzanie Wi-Fi dla przedsiębiorstw
Oprogramowanie UniFi Controller v5 to potężny, bezprzewodowy silnik oprogramowania dla przedsiębiorstw, idealny do wdrożeń klientów o dużej gęstości, wymagających niewielkich opóźnień i wysokiej wydajności. Dzięki możliwościom programowym wirtualna płaszczyzna sterowania UniFi pozwala na nieograniczoną skalowalność pod jednym scentralizowanym sterownikiem. Zdalny dostęp do kontrolera UniFi w celu uaktualnienia wdrożonych AP UniFi podczas przebywania w terenie.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.1Q |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 24V, 0.5A Gigabit PoE Adapter |
| Kolor | Biały |
| Waga | 240 g |
| Wymiary | 175.7 x 175.7 x 43.2 mm |
| Ilość w opakowaniu | 5 |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |