Producenci
UBIQUITI Router 4x1GbE ER-4
Opis
4-portowy router Gigabit z 1 portem SFP
Dane techniczne
| Model | EdgeRouter 4 (ER-4) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Porty we/wy | 1 x Serial port (RJ-45 ) |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zasilanie | Internal AC/DC Power Adapter, 30W DC |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 795 g |
| Wymiary | 229 x 136.5 x 31.1 mm |