Producenci
UBIQUITI Router 5x1GbE 1xSFP PoE ER-6P-EU
Opis
UBIQUITI EdgeRouter 6P
Zupełnie nowy EdgeRouter 6 przenosi wysoką wydajność przy zawrotnej cenie na nowy poziom. Dzięki wzrostowi wydajności o 50% w porównaniu z EdgeRouter Pro, EdgeRouter 6 zapewnia wydajność, której potrzebuje Twoja sieć. W połączeniu z naszym bogatym w funkcje EdgeOS sprawia, że jest to wszechstronne narzędzie zarówno w sieciach Carrier-Grade, jak i Enterprise.
Funkcje:
- Nowy design
- (5) portów Ethernet 10/100/1000 Mb / s i (1) port SFP
- Wyjście 24V PoE
- 4-rdzeniowy procesor MIPS64 1 GHz
- Zewnętrzny zasilacz 24 V 2,5 A.
- Bez wentylatora
- Opcje montażu na biurku, ścianie i w szafie
Dane techniczne
| Model | ER-6P-EU |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 5 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x SFP |
| Bezpieczeństwo | Ochrona ESD / EMP: Powietrze: 24 kV, Kontakt: 24 kV |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz AC / DC, 60 W (24 V, 2,5 A) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 730 g |
| Wymiary | 229 x 136,5 x 31,1 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |