Producenci
UBIQUITI Router 5x1GbE ER-X
Opis
Router 5x1GbE ER-X
Dane techniczne
| Model | ER-X |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz 12 VDC, 0,5 A (w zestawie) |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 175 g |
| Wymiary | 110 x 75 x 22 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |