Producenci
UBIQUITI Router AmpliFi ALIEN WiFi AFI-ALN-R
Opis
Doświadcz nieziemskiego zasięgu i wydajności Wi-Fi dzięki jedynemu na świecie 16-strumieniowemu routerowi Wi-Fi.
Dane techniczne
| Model | AmpliFi Alien |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 6 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA2 |
| Zasilanie | Uniwersalne wejście AC, 100-240 V AC, maks. 1 A, 50/60 Hz |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, IC |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.2 kg |
| Wymiary | 110 x 110 x 250 mm |
| Pozostałe parametry |
|