Producenci
UBIQUITI Router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra
Opis
Wydajny i kompaktowy router Cloud Gateway Ultra UCG-Ultra UniFi obsługująca wiele sieci WAN z pełnym zestawem zaawansowanych funkcji routingu i zabezpieczeń.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| WiFi | Nie |
| Funkcje | Router |
| Funkcje | Firewall |
| Funkcje | VPN |
| Procesor | Czterordzeniowy ARM Cortex-A53 o częstotliwości 1,5 GHz |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Wymiary | 141.8 x 127.6 x 30 mm |
| Waga | 520 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Zasilanie |
|