Producenci
UBIQUITI Router Security gateway Pro UXG-Pro Next-Gen
Opis
Ubiquiti Gateway Pro Multi-WAN zaprojektowana do ochrony sieci o średnich i dużych rozmiarach, z konfiguracją zapory klasy korporacyjnej i funkcjami zarządzania zagrożeniami.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| WiFi | Nie |
| Standardy | IPv6 |
| Funkcje | QoS |
| Funkcje | Firewall |
| Funkcje | VPN |
| Funkcje | Router |
| Procesor | Czterordzeniowy ARM Cortex-A57 o częstotliwości 1,7 GHz |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Kolor | Stalowy |
| Wymiary | 442.4 x 43.7 x 285.6 mm |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 2 x 10Gbit SFP/SFP+ |
| Zasilanie |
|
| Waga | 3.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|