Producenci
UBIQUITI Router UMR mobilny UniFi
Opis
Zarządzany mobilny router WiFi, który zapewnia łączność typu plug-and-play w dowolnym środowisku. Zabierz własną kartę nano-SIM do przesyłania danych LTE.
- Mobilny router WiFi kategorii 4 LTE
- Sieć VPN typu site-to-site i routing klienta VPN
- Automatyczne przełączanie awaryjne między LTE a przewodową siecią WAN
- (2) porty GbE z (1) wyjściem PoE
- Zasilany przez PoE, USB typu C lub 4-pinowe gniazdo zasilania DC
- Zintegrowany GPS
Dane techniczne
| Model | UMR |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, UKCA, GCF |
| Kolor | Biały |
| Waga | 257 g |
| Wymiary | 220.6 x 89.8 x 28.8 mm |
| Pozostałe parametry |
Waga:
|