Producenci
UBIQUITI Router UX Unifi Express
Opis
Kompaktowa bramka UniFi Cloud oraz punkt dostępowy Wi-Fi 6 to efektywne rozwiązania obsługujące UniFi Network. Mogą zasilać całą sieć lub pełnić funkcję punktu dostępowego, tworząc wydajną siatkę.
- Wbudowane WiFi6 (2x2 MIMO)
- Pokrycie pojedynczej jednostki o powierzchni 140 m (1500 ft).
- Ponad 60 podłączonych urządzeń WiFi
- (1) Port GbE RJ45 WAN
- (1) Port GbE RJ45 LAN do rozbudowy sieci
- Wyświetlacz stanu LCM o przekątnej 0,96 cala
- Zarządza maks. czterema + urządzeniami UniFi Network, gdy działa jako brama
- Zarządzane za pomocą UniFi Network 8.0.7 i nowszych wersji
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| WiFi | Tak |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Funkcje | Firewall |
| Funkcje | VPN |
| Funkcje | Router |
| Funkcje | QoS |
| Funkcje VPN |
|
| Filtrowanie danych |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 98 x 98 x 30 mm |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Waga | 302 g |
| Pozostałe parametry |
|