Producenci
UBIQUITI Router UniFi Cloud Gateway Max UCG-Max
Opis
Cloud Gateway Max
Kompaktowa bramka chmurowa 2,5 G z obsługą ponad 30 urządzeń UniFi / ponad 300 klientów, routingiem IPS 1,5 Gb/s i możliwością wyboru pamięci masowej NVR.
- Zawiera pełny pakiet aplikacji UniFi do zarządzania urządzeniami
- Zarządza ponad 30 urządzeniami UniFi i ponad 300 klientami
- Routing 1,5 Gb/s z IDS/IPS
- Równoważenie obciążenia Multi-WAN
- Pamięć masowa SSD NVMe o pojemności 512 GB dla NVR
- Wyświetlacz stanu LCM o przekątnej 0,96 cala
- Zasilanie przez USB-C (dołączony adapter)
Dane techniczne
| Model | Cloud Gateway Max |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type C |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port (WAN) |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zasilacz USB-C (5V DC/5A) |
| Oprogramowanie | Aplikacja mobilna: UniFi iOS and Android: wersja 10.17.2 i późniejsze |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 519 g |
| Wymiary | 141.8 x 127.6 x 30 mm |
| Pozostałe parametry |
|