UBIQUITI Switch 16x1GbE POE+ US-16-150W
Dostępność: brak towaru
Opis
Zarządzalny przełącznik PoE + Gigabit z SFP US-16-150W
Przełącznik UniFi zapewnia solidną wydajność dzięki 18 niezależnym portom przełączającym. Dwa porty SFP oferują łączność optyczną, a 16 portów Gigabit Ethernet oferuje 802.3af / at PoE + lub 24V pasywne PoE, dzieląc łącznie 150W PoE.
Wszechstronne opcje montażu
Przełącznik UniFi można umieścić na biurku lub zamontować na ścianie lub w szafie.
Wszechstronna konfiguracja portów
Szesnaście gigabitowych portów RJ45 oferuje różne opcje mocy wyjściowej: automatyczne wykrywanie IEEE 802.3af / at PoE / PoE + i 24V pasywne PoE, a dwa porty SFP zapewniają opcje łączności światłowodowej do obsługi łączy w górę do 1 Gb / s.
Integracja z kontrolerem UniFi
Zaawansowane przełączanie przedsiębiorstw
Dane techniczne
Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 16
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 16
Liczba portów SFP 2
Port konsoli Tak
Przepustowość 18 Gb/s
Prędkość przekazywania 26.78 Mpps
Rozmiar tablicy adresów MAC 16384
Obsługa ramek Jumbo Nie
Możliwość łączenia w stos Tak
Liczba grup VLAN 255
Typ obudowy Rack
Wentylator Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 150 W
Zasilanie
AC/DC
Wymiary
443 x 43 x 221 mm