Producenci
UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
Opis
Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 24 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 24 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Port konsoli | Tak |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 52 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 38.69 Mpps |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 30 W |
| Zasilanie | 250 W |
| Wymiary | 485 x 43.7 x 285.4 mm |
| Waga | 4.7 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |