UBIQUITI Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
Dostępność: brak towaru
Opis
Switch 24x1GbE 2xSFP PoE US-24-250W
Dane techniczne
Klasa przełącznika Zarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 24
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 24
Liczba portów SFP 2
Port konsoli Tak
Tryb przekazywania Store-and-forward
Przepustowość 52 Gb/s
Prędkość przekazywania 38.69 Mpps
Obsługa ramek Jumbo Tak
Możliwość łączenia w stos Nie
Typ obudowy Rack
Zasilacz Zewnętrzny
Pobór mocy 30 W
Zasilanie
250 W
Wymiary
485 x 43.7 x 285.4 mm
Waga 4.7 kg
Pozostałe parametry
  • Wstrząsy i wibracje: ETSI300-019-1.4 Standard
  • Temperatura pracy: -5 do 40°C
  • Wilgotność pracy: od 5 do 95% bez kondensacji