Producenci
UBIQUITI Switch 8x1GbE PoE US-8-60W
Opis
Switch 8x1GbE PoE US-8-60W
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 11.9 Mpps |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 12 W |
| Zasilanie | 60 W |
| Wymiary | 148.0 x 99.5 x 30.7 mm |
| Waga | 432 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |