Producenci
UBIQUITI Switch UniFi 48x1GbE USW-Pro-48
Opis
Przełącznik UBIQUITI UniFi PRO 48
UniFi Switch Pro 48 to w pełni zarządzany przełącznik warstwy 3 z (48) portami Gigabit Ethernet. (4) Łącza nadrzędne 10G SFP + zapewniają agregację łączy w celu zwiększenia przepustowości i dostępności.
UniFi Switch Pro 48 oferuje bogaty zestaw możliwości warstwy 2 i integruje funkcje warstwy 3, takie jak routing między sieciami VLAN, routing statyczny i serwer DHCP. UniFi Switch Pro 48 jest idealnym przełącznikiem agregacji i warstwy dostępu dla każdego rozwiązania UniFi - łączy innowacyjne, prawie bezgłośne chłodzenie z redundancją zasilania UniFi SmartPower RPS. UniFi Network Controller i aplikacja mobilna UniFi Network pozwalają administratorom konfigurować i monitorować praktycznie wszystkie funkcje przełącznika w intuicyjnym graficznym interfejsie użytkownika z dowolnego miejsca.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 48 |
| Liczba portów 10Gb | 4 |
| Liczba portów SFP+ | 4 |
| Przepustowość | 88 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 130.944 Mpps |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| Bezpieczeństwo | Ochrona ESD / EMP: Powietrze: 16 kV, Kontakt: 12 kV |
| Typ obudowy | Rack |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 60 W |
| Zasilanie | AC / DC, 60 W. |
| Wymiary | 442,4 x 285,4 x 43,7 mm |
| Waga | 4 kg |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |