Producenci
UBIQUITI UISP Fiber WiFi6 UF-WiFi6-EU
Opis
Wysokowydajny CPE Wi-Fi 6 GPON
UFiber WiFi6 GPON CPE (UF WiFi6) to urządzenie Wi-Fi 6 typu punkt-wielopunkt, które tworzy szybkie połączenia GPON, które mogą osiągnąć prędkość pobierania 2,4 Gb/s i prędkość wysyłania 1,2 Gb/s. UF WiFi 6 ma (4) porty GbE RJ45 LAN i (1) port GPON WAN do podłączenia lokalnej linii światłowodowej. Doskonale sprawdza się również w tworzeniu niezawodnie mocnych, długodystansowych łączy światłowodowych do 20 kilometrów, co pozwala rozszerzyć zakres usług i zbudować bazę klientów.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3, TKIP/AES) |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Waga | 415 g |
| Wymiary | 140.8 x 141.5 x 31.65 mm |
| Pozostałe parametry |
|