Producenci
UBIQUITI UniFi Protect HDMI Live UFP-VIEWPORT
Opis
UBIQUITI UFP-VIEWPOR
UniFi Protect ViewPort PoE
UniFi Protect ViewPort umożliwia oglądanie obrazu z kamery UniFi Protect na wyświetlaczu HDMI. Korzysta z technologii Power over Ethernet i łączy się z lokalną siecią obsługującą kamery oraz łączy się przez HDMI z wyświetlaczem. UniFi Protect ViewPort oferuje wyjście wideo 4K przy 30 klatkach na sekundę. Systemy ochrony można oglądać w niestandardowych konfiguracjach matryc kamer o dużej gęstości.
Kluczowe cechy:
- Zobacz kamery Unifi Protect na wyświetlaczu HDMI
- Wyświetlaj do 16 kamer IP jednocześnie
- Łatwa konfiguracja dzięki systemowi UniFi Protect
- Zasilany przez Power over Ethernet do 1 Gbps
- Wyjście wideo HDMI do 4K przy 30 fps
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 157 x 52 x 37 mm |
| Waga | 230 g |
| Standardy | 802.3af |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Zasilanie | PoE 802.3af |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |