Producenci
UBIQUITI Urządzenie CPE LiteBeamM5 5GHz 23dBi LBE-M5-23
Opis
Lekki airMAX CPE dalekiego zasięgu LBE-M5-23
LiteBeam M to ultralekkie urządzenie airMAX CPE o niewiarygodnym zasięgu i zawrotnej cenie.
Antena kierunkowa o wysokim zysku
LiteBeamM zapewnia zysk 23 dBi dla połączeń na duże odległości i wykorzystuje kierunkowy wzór anteny dla lepszej odporności na zakłócenia.
Przełomowe wzornictwo przemysłowe
LiteBeamM oferuje swobodę osiowania w trzech osiach, a montaż odbywa się w kilka sekund - bez użycia narzędzi. Do montażu na słupie wymagany jest tylko jeden klucz.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Zysk anteny | 23 dBi |
| Zasilanie | 24V, 0.2A PoE Adapter |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.75 kg |
| Wymiary | 362 x 267 x 184 mm |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |