Producenci
UBIQUITI Wzmacniacz sygnału 60GHz Gigabit+ Wireless Bridge Kit UBB
Opis
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 60 GHz |
| Standardy | 802.3af |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 17.2 dBi |
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie | Zestaw do montowania na słupie |
| Kolor | Biały |
| Waga | 376 g |
| Wymiary | 140 x 140 x 90 mm |