Producenci
UBIQUITI Zestaw router i dwa punktu dostępowe AmpliFi Home WiFi System Mesh AFi-HD
Opis
AFi-HD-EU
Zestaw składający się z routera i 2 punktów dostępowych;
Dane techniczne
| Separator | Router AmpliFi HD |
| Separator | Punkt dostępu |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | Brak |
| Standardy | 802.11b |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 1 |
| Standardy | 802.11n |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 410 g |
| Waga | 224 g |
| Wymiary | 99.5 x 97.8 x 99.6 mm |
| Wymiary | 243.83 x 54 x 57.75 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: CE, FCC, IC |
| Informacje o gwarancji | Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży |