Producenci
UGo Karta dźwiękowa 5.1 USB
Opis
KARTA DŹWIĘKOWA UGO
NOWE WRAŻENIA DŹWIĘKU
Karta dźwiękowa UGO USB 5.1 to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach.
Porządnie wykonany adapter o bardzo niewielkich wymiarach posiadający dwa gniazda przeznaczone do podłączenia mikrofonu i słuchawek.
Dane techniczne
| Interfejs | USB |
| Liczba kanałów audio | 5.1 |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Mikrofon |
| Złącza | 1x 3,5mm minijack Słuchawki |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 7 g |