Producenci
UGo Rozgałęziacz gniazda zapalniczki 2x gniazdo
Opis
ROZGAŁĘZIACZ GNIAZDA ZAPALNICZKI UGO
FUNKCJONALNOŚĆ
Rozgałęziacz gniazda zapalniczki to gadżet niezbędny dla wszystkich kierowców szczególnie tych, którzy spędzają w aucie dużo czasu.
Podróżujemy z coraz większą ilością sprzętu elektronicznego. Warto mieć zabezpieczenie na wypadek rozładowanych baterii np. w nawigacji GPS, w telefonie lub innym urządzeniu.
Świetnym rozwiązaniem okazuje się w takich wypadkach rozgałęziacz gniazda zapalniczki, który pozwoli Ci w prosty i szybki sposób podłączyć ulubione sprzęty do zasilania.
WYGODA
Optymalne rozmiary rozgałęziacza sprawiają, że nie zawadza on podczas kierowania pojazdem i sprawdzi się nawet w przypadku małych kokpitów.
Rozgałęziacz URS-1019 pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń do gniazda zapalniczki samochodowej.
Produkt nie obsługuje funkcji zapalniczki samochodowej, przeznaczony do użytku w temperaturach 0 °C 60 °C i wilgotności 5%-70%.
Dane techniczne
| Liczba gniazd | 2 |
| Napięcie wejściowe | 24 V |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Napięcie wyjściowe | 24 V |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Natężenie | 5 A |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Zalecana temperatura otoczenia: 0 - 60 °C |