Producenci
USAMS Ładowarka samochodowa 2xUSB C13 2.1A microUSB czarny NTU35MC13TZ
Opis
Usams King Tu series, ładowarka samochodowa C13 z podwójnym portem USB 2,1A i kablem microUSB U35 1m.
- Automatycznie regulowany prąd, ładuje urządzenia bezpiecznie i efektywnie
- Prąd wyjściowy 2.1A pozwala znacznie skrócić czas ładowania
- Ochrona przed zbyt wysokim napięciem / nadmiernym prądem / nadmiernym naładowaniem / nadmiernym rozładowaniem / zwarciem / przegrzaniem
- Odporna na wysoką temperaturę, bezpieczna w użyciu
- Wejście: 12V-24V
- Pojedyncze wyjście USB: 5V / 2,1 A.
- Wskaźnik LED: niebieski
- Materiał: ABS
- Kompatybilność: Urządzenia z portem ładowania microUSB.
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Akcesoria w zestawie | Kabel microUSB 1 metr |
| Kolor | Czarny |