Producenci
USAMS Ładowarka sieciowa GaN 100W PD 3xUSB-C/ USB T50
Opis
Daj swojemu produktowi moc, na jaką zasługuje, dzięki nowej superszybkiej ładowarce od renomowanej marki USAMS o mocy aż 100W.
Produkt z powodzeniem może zastąpić cztery ładowarki- już nie będziesz potrzebował czterech ładowarek gdyż wyposażony został w aż cztery porty do ładowania. Ładowarka jest niezwykle wygodna, obsługuje wiele protokołów szybkiego ładowabua dzęki czemu jest kompatybilna z urządzeniami wielu producentów.
Porty USB są kompatybilne z protokołami fast charge takimi jak QC3.0/QC2.0/AFC/SCP/FCP/Apple2.4/PD3.0 wspierając szybkie ładowanie dla modeli Huawei, Apple, Xiaomi, Honor, OPPO, Samsung, itd.
Urządzenie wyposażono w chip GaN trzeciej generacji, który charakteryzuje sie niskim wydzielaniem ciepła i znakomitą wydajnością, co przekłada się na bardzo stabilną wydajność pracy niż inne tradycyjne ładowarki. Chip chroni przed przeładowaniem, zwarciem, zakłóceniami czy przegrzaniem, a także zabezpiecza nadprądowo ładowane urządzenia.
Ładowarka jest bardzo poręczna i nieduża, dzięki czemu jest niezwykle ergonormiczna i komfortowa w codziennym użtkowaniu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 100 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 3 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 82,4 x 56,8 x 30,6 mm (bez wtyczki) |
| Waga | 235 g |
| Pozostałe parametry |
|