Producenci
USAMS Ładowarka sieciowa T20 2xUSB 2,1A microUSB
Opis
Okrągła przenośna ładowarka sieciowa USAMS T20 z kablem micro USB U35
- Wyjście z dwoma portami USB, obsługujące ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie
- Inteligentna adaptacja prądu, szybkie ładowanie
- Mocna konstrukcja z ABS, odporna na uszkodzenia
- Innowacyjna cylindryczna konstrukcja
- Szybkie ładowanie 2.1A
- Kompaktowy, okrągły design, wygodny w użyciu
- Bezpieczna i stabilna. Wbudowany inteligentny układ, automatycznie filtruje niebezpieczne napięcie i prąd, chroni akumulator
- Materiał: ABS
- Pojedyncze wyjście USB: 5 V - 2,1 A.
- Całkowita moc wyjściowa: 5 V - 2,1 A.
- Kompatybilność: Urządzenia z porterm micro USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 10 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 2 x USB |
| Kolor | Biały |