Producenci
USAMS Ładowarka sieciowa T22 18W QC 3.0 kabel USB-C
Opis
Ładowarka sieciowa USAMS US-CC083 T22 18W QC3.0 Szybkie ładowanie
Dzięki wbudowanemu inteligentnemu układowi zarządzania, nie tylko dopasuje odpowiednie napięcie do konkretnego sprzętu, ale także do poziomu jego naładowania (ograniczając w ten sposób pobór prądu).
- Wykonana z ognioodpornego materiału ABS + PC, przyjazna dla środowiska i odporna na zużycie
- Szybkie ładowanie o dużej mocy 18W, transmisja do 3A
- Inteligentny układ, 9-poziomowa ochrona urządzenia
- Układ szybkiego ładowania QC3.0, szybkie ładowanie flash
- Inteligentne dostosowanie prądu, szybkie ładowanie nie zaszkodzi urządzeniu
- Napięcie szerokopasmowe, uniwersalne dla wielu krajów
- Materiał: ABS
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 18 W |
| Napięcie wyjściowe | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 67 x 40 x 25 mm (z wtyczką) |
| Pozostałe parametry |
|