Producenci
USAMS PowerBank PB62 10000mAh 20W QC 3.0 Wireless Magnetic
Opis
US-CD171 PB62 Indukcyjny power bank z szybkim ładowaniem Power Deliwery 22,5W, pojemnością 10000 mAh i wbudowaną funkcją MagSafe.
Wbudowany uchwyt Airtag.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 72,3 x 23,5 x 15,5 mm |
| Waga | 244 g |
| Pozostałe parametry |
|