Producenci
USAMS Powerbank 20000mAh PB58 22,5W PD + 2xUSB QC 3.0
Opis
Usams US-CD177 PB58, powerbank o dużej pojemności do 20 000mAh obsługujący szybkie ładowanie PD3.0 + QC3.0. Powerbank został dostosowany do swobodnego ładowania do trzech urządzeń jednocześnie. Urządzenie jest wyposażone w dwa porty USB oraz port USB-C i MicroUSB. Wbudowany wskaźnik LED na bieżąco informacje cię o pojemności energii w twoim powerbanku.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 12 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Porty USB | 1 x USB micro-A |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 460 g |
| Pozostałe parametry | - Automatyczna regulacja mocy wyjściowej zgodnie z różnymi urządzeniami ładowanymi |