Producenci
USAMS Powerbank 30000mAh PB68 PD + QC 3.0 Fast Charge
Opis
Usams US-CD185 PB68, powerbank o dużej pojemności do 30 000mAh obsługujący szybkie ładowanie PD3.0 + QC3.0. Powerbank został dostosowany do swobodnego ładowania do trzech urządzeń jednocześnie. Urządzenie jest wyposażone w dwa porty szybkiego ładowania USB oraz port USB-C. Wbudowany wskaźnik LED na bieżąco informacje cię o pojemności energii w twoim powerbanku.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 30000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| Napięcie | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 5 A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 154x69.5x41.8mm |
| Waga | 590 g |
| Pozostałe parametry | PowerBank PB68
Kabel USB-C na USB-C
|