Producenci
USAMS Powerbank PB63 3in1 10000mAh 20W
Opis
US-CD172 PB63 3w1 to elastyczny i wygodny power bank z wbudowanymi trzema kablami lightning/ USB-C/ Micro i pojemnością 10000 mAh. Powerbank posiada funkcję ładowarki z wyjściem US + adapter EU która sprawdzi się podczas wakacji i międzynarodowych wyjazdów służbowych.
Dane techniczne
| Typ baterii | Zewnętrzna |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| Napięcie | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 4.5 A |
| Prąd wyjściowy (min.) | 1.5 A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x Lightning |
| Porty USB | 1 x USB micro-A |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|